Blindfriendly Streda 22. 8. 2018 | Meniny má Tichomír Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu


 

 

 OZ Modranská Beseda pripravila v spolupráci s mestom Modrou, Slovenskou ľudovou majolikou, Slovenským národným múzeom – Múzeom Ľudovíta Štúra, Múzeom slovenskej keramickej plastiky a s Kultúrnym centrom Modra jubilejný 10. ročník podujatia, ktoré oslavuje hlinu, na ktorej žijeme, s ňou späté remeslo, tradíciu i budúcnosť. Témou tohto ročníka Slávnosti hliny – Keramickej Modry sú prejavy ľudovej zbožnosti v keramickom dekore. Sprievodné podujatia okrem odborných aktivít budú aj spomienkou na predchádzajúce ročníky.

 Spoločná výstava umelcov Bratislavského a Trnavského samosprávneho kraja v galérii Ausstellungsbrücke v St. Pölten (AT)

 Novým riaditeľom Divadla Ludus, ktoré je v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja, sa stal Martin Kubran. Ten uspel vo výberovom konaní na túto pozíciu a „ludusákom“ oficiálne šéfuje oddnes, teda od 1.8.2018.

Predseda Bratislavského samosprávneho kraja vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície riaditeľa/riaditeľky Divadla LUDUS, Jozefská 19, 811 06 Bratislava

Chýba vám poézia v bežnom živote? Máte pocit, že sa vytratila z tlače? Počujete jej málo v rozhlase či v televízii? Tak príďte na druhý ročník medzinárodného festivalu poézie, ktorý sa uskutoční v termíne 24.5. – 27. 5. 2018 v meste Pezinok a Modra. Čakajú na Vás štyri festivalové dni naplnené čítaním a interpretáciou poézie, diskusiami, workshopmi a ďalšími druhmi umenia.