Blindfriendly Sobota 16. 2. 2019 | Meniny má Ida Liana Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

AKTUÁLNE SPRÁVY

04. október 2011

 Hlavným organizátorom tohto podujatia je už po tretí rok Bratislavský samosprávny kraj, ktorému sa podarilo v tomto roku zapojiť do projektu aj ďalšie mesto v regióne – Malacky.

03. október 2011

 V Devínskej Novej Vsi sa začala výstavba cyklomostu do Schlosshofu, preto z bezpečnostných dôvodov bude uzavretá časť cyklotrasy, ktorá prechádza staveniskom. Uzávera potrvá po celý čas výstavby.

30. september 2011

 Centrum bratislavskej mestskej časti Rusovce zrevitalizovali za eurofondy. Projekt patrí svojou rozlohou i finančnými nákladmi medzi rozsiahlejšie projekty Operačného programu Bratislavský kraj (OPBK). Obnovené centrum dnes slávnostne odovzdali do užívania podpredseda Bratislavského kraja Martin Berta a starosta Rusoviec Dušan Antoš.

29. september 2011

 Prvý októbrový víkend v Bratislavskom kraji sa už tradične nesie v znamení „záhorackého zelá“. Slávnosti kapusty patria od roku 1996 medzi najväčšie festivaly na Záhorí a ich cieľom je zachovanie tradícií pestovania a spracovania tejto zeleniny v našich končinách.

28. september 2011

 BSK vie ponúknuť pomoc napríklad v oblasti vzdelávania formou štipendií na odborných školách, regionálneho rozvoja ale aj v kultúre.

27. september 2011

 Obyvatelia obce Bernolákovo si od dnes môžu vychutnávať revitalizované centrum. Okrem námestia však za pomoci nenávratného finančného prostriedku z Operačného programu Bratislavský kraj môžu rodičia s deťmi využívať nové detské ihrisko.

26. september 2011

 Projekt Stratené mesto Bratislava – Pozsony – Pressburg je významným príspevkom k revitalizácii historickej pamäti obyvateľov aj návštevníkov hlavného mesta.

25. september 2011

 Základný kameň nového cyklomosta, ktorý spojí bratislavskú Devínsku Novú Ves a rakúsku obec Schlosshof, dnes na slovenskej strane symbolicky poklepali viacerí predstavitelia slovenskej a rakúskej samosprávy.

25. september 2011

 Obyvatelia a návštevníci Bratislavskej župy sa aj tento víkend zabávali na hodoch v Rači, Studienke či Modre. Tí, čo majú radi súťaženie, mohli si sadnúť na bicykel v Ružinove alebo súťažiť v jedení zemiakových placiek na Krumpolovom dni v Sološnici.

23. september 2011

 Cyklomost, ktorý spojí bratislavskú Devínsku Novú Ves a rakúsku obec Schlosshof bude stavať konzorcium Ingsteel a Doprastav. Bratislavský župan Pavol Frešo podpísal vo štvrtok zmluvu so staviteľom.